ساحل پاتارا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اگر میخواهید تور نوروز ۱۳۹۹ خود را هیجان انگیز کنید، باید مکانی را برای سفر انتخاب کنید که هیجان و رمز آلود بودن را به شما القا کند. در کشور ترکیه جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که میتواند این حس را به گردشگران القا کند. آیا میخواهید در یکی از مرموز ترین سواحل سنی دنیا قدم بزنید؟ جایی که در آن تنها یک ساختمان وجود دارد؟ پس با ما همراه شوید تا این ساحل را به شما معرفی کنیم.

 

ساحل پاتارا

ساحل پاتارا

ساحل پاتارا

 

ساحل پاتارا بخاطر ماسه های سفید، تپه های شنی و چشم انداز بی نظیرش بعنوان یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه شناخته شده است. پاتارا از جمله طولانی ترین سواحل شنی مدیترانه است که تنها ساختمان موجود در آن یک کافی شاپ است. گونه ای لاک پشت در حال انقراض هم در این منطقه که سرگنده ای هم دارد در این منطقه تولید مثل می کند.
از دیگر جاذبه ها و قصه های گردشگری این منطقه می توان به دهکده مجاور پاتارا اشاره کرد که زادگاه سنت نیکولاس، اسقف بیزانسی قرن چهاردهم است که بعدها افسانه بابانوئل شد.
شهرت و معروفیت این ساحل بدلیل جنبه ها و سوابق تاریخی آن است که می تواند گردشگران زیادی را به خود جلب کند. از لحاظ امکانات توریستی هم خدمات مطلوبی مثل هتل ها و رستوران های زیادی در آن وجود دارد که می تواند یکی از گزینه های سفرهای شخصی و تورهای ترکیه به آنجا باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.