معرفی سه هتل در استانبول

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آیا در انتخاب هتل در میان پکیج تورهای استانبول دچار سردرگمی شده اید که کدام یک بهترین است؟ ما برای سهولت در انتخاب شما سه هتل از  اقامتگاه های  استانبول معرفی میکنیم:

  1. هتل امیرا : این هتل در بهترین نقطه ی استانبول واقع شده است و به دیگر مکان های مهم شهر نیز دسترسی آسان و نزدیکی دارد. شاید در نظر اول اتاق های این مکان با اینکه در بهترین هتل قرار گرفته اند کمی تنگ و کوچک به نطر می آیند، اما به راستی که از نظر کیفیت و تمیزی درجه یک هستند. همچنین سرویس وای فای در تمامی اتاق های هتل قابل دسترسی هستند. چشم انداز بسیار زیبایی از شهر استانبول را میتوانید از پشت بام هتل ببینید. مناطق گردشگری استانبول هم تنها در چند متری شما قرار دارند و میتوانید از رستوران و سالن ورزشی این هتل بهره ببرید.
  2. هتل سلطانیه: این هتل نوساز تلقی میشود و از معماری عثمانی در طراحی داخلی و خارجی خود بهره برده است. رفتار مهمانداران را بسیار گرم و صمیمی خواهید یافت. خوردنی های بومی مانند نوشیدنی ها، قهوه ی ترک و میوه های تازه بر شهرت این هتل افزوده است.
  3. هتل اتمان امپریال: این هتل نیز در مرکز شهر و در نزدیک کاخ توپ کاپی، ایاصوفیه و بازار استانبول واقع شده است. این مکان یکی از بهترین های استانبول محسوب میشود. تنها مشکلی که برای کسانی که از تاکسی برای رفت و امد از این هتل استفاده میکنند، نبودن تاکسی در کنار هتل است. بهتر است برای اقامت در اینجا، دنبال اتاق های ارزان نباشید چرا که این اتاق ها آنقدر کوچک هستند که اقامت را برایتان سخت میکند. اما رستورانهای گرانش سرویس و خدمات بسیار ویژه ای ارائه میدهند که باید امتحان شوند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.