پاتایا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاتایا

پاتایا

اگر کشور تایلند را برای سفر انتخاب کردید و نمیدانید به کدام یک از شهر ها سفر کنید، به شما پیشنهاد میکنیم پکیج تور تایلند – پاتایا را امتحان کنید. این شهر میتواند بهشتی برای توریست های هلاقه مند به شهر های ساحلی باشد. بهترین زمان سفر به پاتایا در ماه های نوامبر تا فوریه است که از رطوبت بالا و بارش های طولانی مدت خبری نیست و هوای گرم و خشک میزبان شما خواهد بود.

راه پرواز مستقیم به پاتایا میسر نیست. شما میتوانید به بانکوک پرواز کنید و با تاکسی یا اتوبوس از جاده ی جنگلی زیبایی که مملو از استراحتگاه و سوپر مارکت است عبور کنید و به هتل خود برسید. به دلیل توریست پذیر بودن این مکان ، هتل های فراوانی وجود دارد که برای پذیرایی هرچه بیشتر ار مهمانان خویش در ارائه دادن سرویس و خدمات از رقیب های خود پیشی میگیرند.

مسلما تفریحات آبی در شهر های ساحلی به وفور دیده میشود. پاتایا هم از دیگر جاها مستثنا نیست. به طور مثال ساحل معروف Pattay Hat و ساحل جزیره‌ی مرجان محل مناسبی برای شنا، غواصی، جت‌اسکی، قایق‌رانی و اسکی روی آب است.

بهتر است در ادامه به دیدنی های پاتایا بپردازیم. دیدن فیل‌ها از نزدیک، سوارشدن بر آن‌ها و گردش در لابه‌لای درخت‌های سبز را در مزرعه ی فیل ها تجربه کنید. باغ زیبای گرمسیری با آبشار های کوچک و مزین شده با گل های ارکیده، خانه ی ابریشم، باغ وحش ببره ، آکواریوم، پارک آبی پاتایا، پارک سنگی که دارای باغ گیاه شناسی مملو از گیاهان کمیاب ، گیاهان فسل شده و استخر تمساح ها است ، از دیپر مکان های دیدنی آن است.

اگر در برنامه های فصلی خود قصد سفر دارید، خالی از لطف نیست که به این شهر توریستی سفری داشته باشید و از این بهشت زمینی لذت ببرید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.