جاذبه های گردشگری پوکت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پوکت

پوکت

سفر به جزیره ها همیشه میتواند هیجان انگیز باشد، تجربه ی نشاط آوری که شاید بخواهیم بار ها و بارها تکرارش کنیم. پوکت هم از آن دست جزیره هاییست که این لذت را چندین برابر میکند. هتل های کنار آب و در مرکز آن با قیمت های متفاوت و باور نکردنی و سرویس دهی عالی ، این امکان را برای شما به وجود می آورد که چشم انداز های مختلف آن را در اختیار داشته باشید.

مهم‌ترین معبد پوکت معبد چالونگ است که احترام و اهمیت خاصی برای اهالی دارد. ولی در این معبد که ورودش برای عموم آزاد است ، لباس شما میبایست پوشیده باشد و کفشی هم نباید به پا داشته باشید.

آب و هوای پوکت در دسته ی گرمسیری قرار میگیرد و فصل گرما با مارس شروع میشود و تا اواسط مه ادامه دارد. از مه تا اکتبر شاهد بارش باران های موسمی هستیم، صبح تا ظهر هوا صاف و آفتابی و عصرها بارش قطرات باران از ابر ها را میبینیم.به گفته ی محلی‌ها فصل خنک ماه‌های بین نوامبر تا فوریه است.

شاید پوکت را بتوان قطعه ای از بهشت جا مانده بر روی زمین معرفی کرد. سواحل شنی پوکت با تقریبا ۸۱۰ کیلومتر متر مکعب، یکی از زیبا ترین سواحل به شمار می آید. از قایق سواری بر روی آب های سواحل زیبای هات راوائی که بگذریم، پوکت همیشه منطقه ای چشمگیر برای غواصان بوده است . کافیست لوازم مربوط به غواصی را در اختیار بگیرید ، به اعماق آب ها سفری داشته باشید و زیبایی های زیر آب را با چشم خود و از نزدیک شاهد باشید.

اگر به آبزیان علاقه مندید، سری به آکواریوم گرمسیری پوکت بزنید چرا که در آنجا انواعی از ماهیان ، مرجان ها و لاک پشت ها را خواهید دید.

تفریحات پوکت، تنها در قایق سواری و غواصی خلاصه نمیشود،پارک ها و باغ وحش ها، فیل سواری ، گردش در یاغ پروانه ها ، بانجی جامپینگ ، فانتاسی، آبشارهای Ton Saiو Bang Pae و دیگر تفریحات هیجان آور و مکان های دیدنی را به لیست خود اضافه کنید.

 

برای خرید بهترین تورهای تایلند به صفحه ی تور تایلند آژآنس مسافرتی پارمیدا مراجعه کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.