تعطیلات نوروز ۹۸ با کویر گردی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

چیزی به آغاز ماه به آغاز تعطیلات نوروز ۹۸ مانده است و بسیاری از افراد به جای پرداخت هزینه های گزاف بابت تور های خارجی، ترجیح می دهند که در فصل زیبای بهار، به ایرانگردی بپردازند.
همان طور که می دانید، هزینه ی تورهای گردشگری در روزهای تعطیل و به خصوص نوروز، به دلیل افزایش تقاضا، بالا می رود. اما اگر می خواهید با هزینه ی معقول تر، به همراه خانواه و عزیزان خود، به سفر بروید، در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید و با این تورهای گردشگری آشنا شوید.

تورهای کویر ارزان برای نوروز ۹۸

کویر مصر

کویر مصر

تور کویر مصر

در ابتدا بهتر است بگوییم که این کویر کجاست و با خرید این تور قرار است به کجا سفر کنید. کویر مصر در استان و در ۴۵ کیلومتری شهر جندق قرار گرفته است.
روستای کویر مصر در حدود ۱۲۰ نفر جمعیت دارد و دارای چشم انداز های فوق العاده جذابی است که همین سبب شده است تا برگزار کننده های تورهای گردشگری، سفر به این کویر زیبا را، در صدر تورهای خود قرار دهند.
بی شک باید بگوییم که این تور، در زمره ی پر فروش ترین تورهای کویر نوردی قرار می گیرد، پس در پکیج تورهای نوروزی هم می توانید نام کویر مصر را ببینید.

چرا کویر مصر؟

اگر شما عاشق راه رفتن روی ماسه هاینرم و صاف طلایی رنگ هستید و از شب نشینی کنار آتش و تماشای ستاره های درخشان در هوای پاک لذت می برید، این تور برای شما بهترین گزینه است.

هزینه ی سفر با تور گردشگری کویر مصر چقدر است؟

تور کویر مصر یک و نیم روزه و دو نیم روزه است که هزینه ی آن با تخفیف های ویژه، از قیمت ۷۹ هزار تومان برای تورهای یک روز و نیمه آغاز می شود که البته با شروع این تعطیلات، این قیمت ها کمی بالاتر می رود.

کویر ورزنه

کویر ورزنه

کویر ورزنه

مقصد گردشگری دیگر در نوروز ۹۸، کویر ورزنه است. این کویر هم در ۱۰۰ کیلومتری شرق استان اصفهان و در ۱۵۰ کیلومتری یزد قرار دارد.
با خرید تور کویر ورزنه، شما خود را در منطقه ای وسیع میبینید که از ریگزار، ماسه های تمیز و روان و تپه های شنی پوشیده شده است.
وجه تمایز این کویر با سایر کویرهای ایران، وزش بادهای متفاوت است که سبب تشکیل تپه هایی شده است که هر کدام شکل های مختلفی دارند.
همچنین کویر ورزنه به دلیل نزدیک تالاب گاوخونی که رطوبت بالایی دارد، پوشش گیاهی متنوعی را در خود جا داده است، گیاهانی مانند درختچه های تاغ و اسکمبیل، تق تقو، بوته های نسی و سایر گیاهان ماسه پسند!

چرا کویر ورزنه؟

مانند کویر مصر، شما می توانید شب ها به تماشای ستارگان چشمک زن بنشینید و روی ماسه ها راه بروید. ضمنا باید بگوییم که در این کویر قلعه ای به نام قورتان وجود دارد که قدمت آن به ۱۱۰۰ سال قبل می گردد.

هزینه ی تور کور ورزنه؟

مدت زمان سفر با این تور اغلب ۲ و نیم روز است و شما می توانید با پرداخت مبلغ چیزی حدود ۲۱۴ هزار تومان البته با تخفیف، این تور را خریداری کنید و یک سفر فوق العاده را تجربه کنید.

کویر مرنجاب

کویر مرنجاب

کویر مرنجاب

این کویر هم در همسایگی کویر های فوق و در شمال شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان قرار گرفته است. این کویر منطقه ای خشک و بی آب و علف است، اما این موارد نمیتوان از زیبایی و چشم نوازی ماسه های روان و طلایی آن کم کند. البته باید بگوییم که آب و غذا در این منطقه یافت می شود چرا که انواع حیوانات مختلف در این کویر دیده می شود.

چرا کویر مرنجاب

سفر به این کویر نیز از بهترین انتخاب ها در نوروز است چرا که به غیر پیاده روی در این کویر، شما می توانید از جزیره ی سرگردان که در دریاچه ی مسیله قرار دارد، دیدن کنید.

هزینه ی تور کویر مرنجاب

این تور معمولا یک روزه برگزار می شود و هزینه ی آن با تخفیف های ویژه چیزی در حدود ۷۵ هزار تومان است که این مبلغ ممکن است در نوروز کمی بالا رود.

کویرگردی در روزهای بهاری می تواند بسیار لذت بخش باشد. به جای خرید تورهای گرانقیمت اروپایی برای نوروز ۹۸ ، می توانید ایرانگردی را تجربه نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.