مقاصد گردشگری ناب در فصل بهار

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بسیاری در تکاپوی خرید تور اروپا نوروز ۹۸ هستند اما غافل از اینکه بهار تنها در اروپا زیبا نیست و بسیاری از مناطق دیگر در جهان وجود دارند که بهاری تماشایی دارند. قصد داریم جذاب ترین مقاصد گردشگری در فصل بهار را معرفی کنیم، به هر کدام از این مقاصد سفر کنید بهار بی نظیری را تجربه خواهید کرد خصوصا آنکه تعطیلات نوروز باشد و بی دغدغه کار به تفریح بپردازید!

جذاب ترین مقاصد گردشگری در فصل بهار

هانگژو

هانگژو

هانگژو درچین
احتمالا در فیلم های چینی بهار های باشکوه و طبیعت بکر را دیده اید. این فیلم ها را اغلب در منطقه «هانگژو» (Hangzhou) تهیه می کنند. چین زیبایی های بسیاری دارد اما چینی ها خودشان عاشق بهار هانگژو هستند. در اینجا همه عناصر طبیعت دست به دست هم داده تا بهشتی بی بدیل را فراهم آورد. دریاچه، کوهستان و جنگل و رود ها همگی خبر از سرزندگی می دهند. «دریاچه ی غربی» (West Lake) هانگژو که در سازمان یونسکو ثبت شده است!

نیو اورلان در آمریکا
بهار در این شهر بندری آمریکا حال هوای خاصی دارد. نیو اورلان به دلیل موقعیت استراتژیک اقتصادی و آب و هوایی که دارد یکی از شلوغ ترین شهر های بندری است. در اینجا می توان بهاری متفاوت از هر جای دیگر دنیا را تجربه کرد. هتل های نیو اورلان جزو بهترین های آمریکا هستند و بی جهت اینگونه با کیفیت ساخته نشده اند.

دورو ولی در پرتغال
در منظقه (Douro Valley) تاکستان های بی نظیری وجود دارد که هر کسی را می تواند مدهوش کند. این منطقه در شمال پرتقال قرار گرفته و آب و هوای مطبوعی دارد. رودخانه معروف دورو در این ناحیه از بین تپه ماهور هایی عبور می کند که پوشیده از درخت های انگورند. به راحتی می توانید در مسیر این رود قایق یا کشتی سواری کنید.

تانزانیا
راستش را بخواهید کشورهای آفریقایی با وجود گرم بودن بکرترین طبیعت را دارند و اگر قرار باشد در جایی از دنیا به دیدن حیات وحش بروید آن آفریقاست. در کشور تانزانیا که در شرق آفریقا قرار گرفته بهار بسیار دلپذیر است. با شروع بهار، هوای مطبوع و بارانی در این منطقه برقرار است. همچنین با شرکت در کمپ های گردشگری در این فصل، می توانید از طبیعت شگرف تانزانیا در کنار «آتشفشان الموتی» (Olmoti Volcano) لذت ببرید!

تانزانیا

تانزانیا

واشنگتون دی سی در آمریکا
شهر (Washington D.C) که پایتخت آمریکا است اصلی ترین جاذبه ای که دارد آب و هوای بی نظیر است. در بهار واشنگتون دی سی دیدنی تر از هر جای دیگری است و بیشترین میزان توریست های این شهر هم در بهار راهی آنجا می شوند. هر ساله در ۲۰ ماه مارچ با پدید آمدن شکوفه های زیبای گیلاس جشنواره های گوناگونی در این شهر به این مناسبت برپا می شوند.

سیدنی در استرالیا
استرالیا در میان اقیانوس قرار گرفته و انتظار می رود کشوری بارانی و گرم باشد. شهر سیدنی که از جذاب ترین شهر های این کشور است به ارزان بودن و داشتن بهار زیبا مشهور است.

ری کویک در ایسلند
شهر (Reykjavík) پایتخت و بزرگترین و در عین حال از خوش آب و هوا ترین شهرهای ایسلند است. هر چند بهار این شهر با زمستان دیگر کشورها تفاوتی ندارد اما به خاطر اینکه روز و شب در این فصل برابر می شوند و مردم می توانند از آفتاب بیشتری بهرمند شوند در بهار بیشترین میزان توریسم راهی ایسلند می شوند. در بهار می توان شفق قطبی را تماشا کرد و یا در سواحل جنوبی آن به تفریح پرداخت اما نه شنا!

بوینس آیرس در آرژانتین
آمریکای جنوبی که به جنگل های انبوه و سواحلش شهرت دارد مقصد خوبی برای سفر است. شهر بوینس آیرس در آرژانتین می تواند یکی از مقاصد خاص باشد. در این شهر هزینه های تفریح و اقامت و رستوران چندان گران نیستند. زیبایی های طبیعی بوینس آیرس بسیارند و بهار دیدنی تر از هر فصلی!

اسکات دیل

اسکات دیل

اسکات دیل در آریزونای آمریکا
ایالت آریزونا به گوش همه آشنا است و از طبیعت بکرش مستند های بسیاری تهیه شده و در شبکه های جهانی پخش شده است. در این ایالت شرقی آمریکا شهر (Scottsdale) زیباتر از هر جای دیگری است و پیشنهاد خوبی برای سفر بهاری محسوب می شود. در نزدیکی اسکات دیل کوهستان های باشکوهی وجود دارند که هر کسی را مجذوب خود می کنند.

پلایا دل کارمن در مکزیک
در مجاورت دریای کارائیب شهر پلایا دل کارمن مکزیک یکی از سواحل زیبای دنیا قرار گرفته است. فصل بهار در سواحل این شهر جای سوزن انداختن نیست پس بهتر است قبل از سفر جایی برای اقامت رزرو کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.