عجیب ترین و ترسناک ترین جاذبه های گردشگری دنیا کجاست ؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
جاذبه های گردشگری

جاذبه های گردشگری

همانطور که میدانید در هر گوشه و کنار دنیا جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که هر کس متناسب با سلیقه و علاقه ی خود مکانی را برای دیدن انتخاب میکند. جاذبه های گردشگری انواع مختلفی دارد مانند : جاذبه های تاریخی و طبیعی، ولی گاهی اوقات مکان های خاصی برای گردشگران وجود مانند مکان های عجیب و ترسناک، که البته با سلیقه ی همگان سازگار نیست. ما در ادامه متن چند مورد از عجیب ترین و ترسناک ترین جاذبه های گردشگری جهان را به شما معرفی خواهیم کرد.

عجیب ترین و ترسناک ترین جاذبه های گردشگری

 

معرفی جاذبه های گردشگری خاص

 

جاذبه های گردشگری متنوعی وجود دارد که گاه ساخته دست بشر هستند و گاهی به طور طبیعی بوجود آمده اند و به مکان های جذاب گردشگری تبدیل شده اند. برای آشنایی بیشتر با این جاذبه هلی گردشگری خاص با ما همراه باشید.

 

مرکز چمدان گم شده در آمریکا :

 

این فروشگاه تنها فروشگاه اشیاء گم شده ی ایر لاین ها است که بعد از گذشت ۹۰ روز از پیدا نشدن صاحبان چمدان ها، وسایل و اشیاء آن را به حراج میگذارند. این مکان یکی از عجیب ترین مکان های گردشگری است که هر ساله علاقه مندان خاصی را به خود جذب میکند.

 

 

جزیره گربه ها در ژاپن :

 

این جاذبه ی گردشگری در  تاشیرو جیما  ژاپن قرار دارد و به علت بیشتر بودن جمعیت گربه ها از ساکنان جزیره بسیار معروف است.

 

متل بیتس در آمریکا :

 

متل بیتس یک متل مخوف با طراحی داخلی خاص است که احساس رعب و وحشت را برای مسافران خود به ارمغان می آورد، این جاذبه ی گردشگری در فیلادلفیای آمریکا واقع شده است.

 

معبد Xuankong در چین :

 

این معبد با قدمت ۱۵۰۰ ساله در بالای کوه هنگشان چین قرار گرفته است. این جاذبه ی گردشگری ترسناک و عحیب مکانی بسیار خطر ناک و نا امن ساخته شده است.

باغ سنگی از جاذبه های گردشگری

باغ سنگی از جاذبه های گردشگری

باغ سنگی در سیر جان ایران :

 

این باغ بسیار جذاب و عجیب متعلق به خانواده ای است که بنا بر اعتراض از دست دادن املاکش به شاخه های درختانش سنگ آویزان کرده و از آنها مانند میوه های طبیعی نگه داری میکرد. این باغ سنگی اکنون یک جاذبه ی گردشگری برای دید و بازدید بسیاری از گردشگران شده است.

 

دریاچه ی یخچالی اسکلت در هند :

 

این در یاچه ی عجیب و ترسناک کشف یک ماجراجوی کنجاو بود که بعد از آب شدن یخ ها این گورستان انسان ها را در ارتفاعات هیمالیا کشف کرد و این مکان را به یک جاذبه گردشگری معروف در دنیا تبدیل کرد.

 

موزه توالت سولاب در هند :

 

یکی از دیدنی های عجیب دنیا این موزه است که با ایده یکی از پزشکان ایجاد شده است. همانطور که میدانید یکی از چالش های گردشگری به ویژه در ایران توالت ها می باشند.

 

جنگلی که جیغ می کشد در طرقبه ایران :

 

این جنگل زیبا در هنگام غروب خورشید و در تاریکی شب صداهای عجیبی را خود پخش میکند که شبیه جیغ کشیدن است و محیطی وهم آور را بوجود می آورد.

جاده بولیوی از جاذبه های گردشگری

جاده بولیوی از جاذبه های گردشگری

جاده Yungas در بولیوی :

 

این جاده ی خطرناک و باریک ۶۱ کیلومتری که به جاده مرگ معروف بوده و در ارتفاع ۴۵۷۲ متری از سطح زمین قرار گرفته است. رانندگی در این مسیر خطرناک فقط برای رانندگان شجاع ماشین های سنگین کاری منطقی و آسان در نظر گرفته میشود.

مرکز خرید زومبیجزیره گربه ها از جاذبه های گردشگری

مرکز خرید سر پوشیده ی زومبی در انگلستان :

 

این مرکز خرید هیجان انگیز که یک جاذبه ی گردشگری ترسناک محسوب می شود  در انگلستان واقع شده است و با فضای ترسناک خود یک خرید رعب آور را برای شما فراهم میکند.

 

مسیر پیاده روی برج CN در کانادا :

 

این مسیر که از ترسناک ترین جاذبه های گردشگری دنیا به شمار می آید و زمین خوردن در آن یک تجربه ی رعب آور را برای شما به ارمغان خواهد آورد. زمین خوردن در این مسیر یعنی پریدن از ارتفاع ۳۶۰ متری و دیدن این مکان را به افراد پر جرات پیشنهاد میکنیم.

 

سخن آخر

 

ما در مقاله بالا شما را با چند نمونه از عجیب ترین و ترسناک ترین جاذبه های گردشگری جهان آشنا کردیم. مکان های خاص گردشگری دنیا مانند دیگر جاذبه ها هم علاقمندان به خود را دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.