تور عید ۹۸ | برای عید ۹۸ به کجا سفر کنیم؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اگر تصمیم دارید برای تور عید ۹۸ به یکی از کشورهای زیبای گردشگری سفر کنید، پیشنهاد می کنیم انتخاب خود را از میان مقاصد با داشتن برترین جاذبه های گردشگری انتخاب نمایید.

بهترین مقاصد گردشگری برای تور عید ۹۸

بهترین مقاصد گردشگری خارجی برای تور عید ۹۸ را می توانیم کشورهای زیر بدانیم. توجه داشته باشید که برخی از این تورها ترکیبی بوده و بعضی دیگر به یک مقصد پرواز می کنند.

تور فرانسه، بلژیک و هلند

تور ترکیبی فرانسه، بلژیک و هلند شامل ۵ شب پاریس، ۱ شب بروکسل، ۳ شب آمستردام می باشد. می توانید این تور را از آژانس مسافرتی پارمیدا تور خریداری نمایید.
پرواز تور فرانسه، بلژیک و هلند با هواپیمایی ایران ایر می باشد.

تور ایتالیا و فرانسه

تور ایتالیا و فرانسه سفر به زیباترین کشورهای قاره ی سبز محسوب می شود. در این کشورها زیباترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری را مشاهده خواهید کرد. همین طور فرصت پیدا می کنید تا در بهترین و برترین رستوران های اروپایی غذاهایی بی نظیر را میل کنید.
این تور عید ۹۸ شامل ۳ شب اقامت در رم و ۳ شب اقامت در پاریس می شود.
ترکیش ایرلاین مسئولیت پرواز این تور را برعهده دارد.

 

تور عید 98

تور عید ۹۸

تور ترکیبی سوئیس

تور ترکیبی سوئیس شامل ۱۳ شب و ۱۴ روز بوده و به سفر در کشورهای اسپانیا، فرانسه، سوئیس و ایتالیا محدود می شود.
برنامه ی این تور ترکیبی شامل ۴ شب بارسلون، ۳ شب پاریس،۳ شب زوریخ و ۳ شب میلان می باشد.
ماهان ایر مسئولیت این پرواز را برعهده دارد.

تور ایتالیا و اسپانیا

تور ایتالیا و اسپانیا در ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود. با انتخاب و رزرو این تور مسافرتی خارجی می توانید ایام عید نوروز ۹۸ را بسیار لوکس و هیجان انگیز سپری نمایید. در این تور گردشگری ۳ شب را در میلان سپری خواهید کرد و سپس ۴ شب در شهر زیبای بارسلون وقت می گذرانید.
پرواز تور ایتالیا و اسپانیا با هواپیمایی ماهان ایر می باشد. این هواپیمایی پروازهای باکیفیت داشته و خدمات پرواز در سطح عالی ارائه می دهد.

 

تور عید 98

تور عید ۹۸

تور ایتالیا

تور مستقیم به مقصد کشور ایتالیا، سفری فوق العاده برای ایام تعطیلات و تور عید ۹۸ به شمار می رود. زمان تور ایتالیا هر هفته از ۲۱ ام دی ماه در نظر گرفته شده است.
ترکیش ایرلاین پرواز تور ایتالیا را برعهده داشته و پروازی مطمئن و امن ارائه می دهد.
برنامه ی این تور گردشگری خارجی ویژه تور عید نوروز ۹۸، ۳ شب رم، ۲ شب ونیز و ۲ شب فلورانس می باشد.
این اقامت ها مسافرتی لوکس و ایده آل برای گردشگران رقم می زنند.

تور اسپانیا

تور اسپانیا در مدت ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود. این مدت را در یک سفر رویایی و بی نظیر سپری کرده و اوقاتی لذت بخش را خواهید داشت. ماهان ایر پرواز تور اسپانیا را برعهده داشته و این سفر را با کلاس بالا به پایان می رساند.

تور کشتی کروز اروپا

تور کشتی کروز از بهترین تورهایی ست که برای عید ۹۸ می توانید در نظر داشته باشید. این تور گردشگری با داشتن حال و هوایی متفاوت و سپری کردن سفری دریایی، تجربه ای تازه است که پیش از این هیچ جایی نداشته اید. تور کشتی کروز اروپا، تور کشتی کروز یونان و … برای توریست هایی که به دنبال کشف لحظات ناب و خارق العاده هستند، انتخاب هایی عالی به حساب می آیند.

 

تور عید 98

تور عید ۹۸

تور ایتالیا، آلمان و هلند

تور ترکیبی ایتالیا، آلمان و هلند مسافران را به شهرهای میلان، ونیز، کلن، دوسلدورف و آمستردام می برد.
برنامه ی تور شامل ۳ شب میلان، ۱ شب ونیز، ۲ شب کلن و ۳ شب آمستردام خواهد بود.

تور اسپانیا و پرتقال

تور اسپانیا و پرتقال یکی از متفاوت ترین تورهای عید نوروز ۹۸ می باشد. سفر به پرتقال تجربه ای متفاوت است و در این سرزمین جاذبه های گردشگری تازه ای را کشف می کنید. مردم پرتقال مردمی شاد و سرزنده هستند و روح گردشگری در اینجا نفس هایی تازه می کشد.
۴ شب بارسلونا و ۳ شب لیسبون را در تور اسپانیا و پرتقال خواهید گذراند. پرواز این تور گردشگری با هواپیمایی ترکیش ایرلاین می باشد.

تور بارسلون و مالاگا

تور بارسلون و مالاگا در ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود. در طول این سفر نوروزی ۴ شب را در شهر زیبا و باشکوه بارسلونا سپری می کنید. سپس ۳ شب را نیز در مالاگا خواهید بود.
ترکیش ایرلاین مسئولیت این سفر را نیز برعهده می گیرد.

تور جنوب اسپانیا

جنوب اسپانیا دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است و به نظر می رسد که تجمع جاذبه های گردشگری در این نقاط پرچگالی تر باشد.
در تور جنوب اسپانیا ۳ شب بارسلون می گذرانید و ۲ شب را در شهر رویایی والنسیا خواهید بود. ۲ شب دیگر به آلیکانته اختصاص می یابد و ۳ شب را نیز به مالاگا اختصاص می دهید.

تور اسپانیا و فرانسه

سفر به اسپانیا و فرانسه یعنی سفر به نگین گردشگری قاره ی اروپا! با خرید تور اسپانیا و فرانسه، ۷ شب و ۸ روز را در این کشورها به سر خواهید برد. ویزای شینگن به شما فرصت می دهد تا اوقات بی نظیری را در زیباترین شهرهای این دو سرزمین اروپایی تجربه سازید.

تور اسپانیا، فرانسه و ایتالیا

اسپانیا، فرانسه و ایتالیا دیگر تور ترکیبی ویژه عید نوروز ۹۸ می باشد. در این تور گردشگری می توانید از شهرهای بارسلون، پاریس و رم دیدن کنید. این تور ترکیبی طولانی ۱۱ شب و ۱۲ روز را پر خواهد کرد و پرواز آن با ترکیش ایرلاین می باشد.
جهت خرید و دریافت قیمت تورهای عید نوروز ۹۸ که در بالا آمده است می توانید با کانتر فروش تورهای نوروزی پارمیدا تورز تماس بگیرید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.