معرفی جاذبه های نرماندی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فرانسه یکی از مهم ترین کشور های گردشگری در حوزه ی اروپا است که بازدید کنندگان زیادی را از سرتاسر دنیا به سمت خود جذب می کند. با تور فرانسه زمستان ۹۷ می توانید به نرماندی سفر کنید و از دیدن جاذبه های گردشگری آن دیدن نمایید. استان نرمادی در ساحل غربی فرانسه قرار گرفته است و از قرن ۹ منطقه ای بوده است که به وسیله ی وایکینگ ها مورد استعمار قرار گرفت. با ما همراه باشید تا شما را با جاذبه های گردشگری نرماندی که می توانید با تور فرانسه زمستان ۹۷ از آن بازدید کنید آشنا سازیم.

جاذبه های گردشگری نرماندی

کین

زمانی که وارد کین می شوید، احساس می کنید با شهری جدید رو به رو شده اید ولی حقیقت چیز دیگریست. در سال ۱۹۴۴ این شهر مورد آسیب قرار گرفت ولی پس از آن، کین را بازسازی کردند. با این حال ساختمان های تاریخی زیادی دیده می شود که در زمان ویلیام و حکومت فاتحان بنا شده است. ردی که انگلستان را در سال ۱۰۶۶ فتح کرد اینجا در Abbaye de Hommes دفن شده است. Chateau de Caen یکی از جاذبه های کین است که بزرگ ترین قلعه در قرون وسطایی به شمار می آید. این بنا در زمان ویلیام ساخته شده است. از ساختمان در عصر حال به عنوان موزه مورد استفاده قرار می گیرد. ویلیام همچنین به خاطر عروس خود، ماتیلدا فلاندر، دوصومعه سرا نیز در این مجموعه ساخته است.

کین

شربورگ

شربورگ به دلیل موقعیت استراتیژیکی که داشت از نظر نظامی از اهمیت ویژه ی برخوردار بوده است. لازم به ذکر است لویی شانزدهم و ناپلئون نیز برای آن ارزش خاصی قائل بودند. شربورگ در سواحل فرانسه قرار دارد و بندری بسیار مهم جهت ماهیگیری و قایقرانی نیز به حساب می آید. ردابتل بزرگ ترین زیر دریایی جهان بوده است که با تور فرانسه زمستان ۹۷ می توانید از آن بازدید نمایید. همچنین شما می توانید برای بازدید از دیگر جاذبه های نرماندی برای موزه ازادی در فورت دورول (Fort du Roule) و میدان تاریخی شهر نیز وقت بگذارید. جالب است بدانید که در لاسیت دلامر می توانید ۱۷ آکواریوم را از نزدیک ببینید.

شربورگ

شربورگ

روان

روان پایتخت نرماندی به حساب می آید. نکته ی قابل توجه این است که این شهر همان محلی است که Joan of Arc در سال ۱۴۳۱ سوخته است. روان نیز همچون کین در دوران جنگ نقش مهمی را ایفا کرده است. بسیاری از جاذبه های مهم نرماندی در این شهر کهن قرار دارد. کلیسای نوتردام نیز در این شهر قرار دارد. این کلیسا با سبک گوتیک به وسیله ی کلود مونت ۳۰ بار نقاشی شده است و در آن ریپارد لیونهرتد دفن شده است. گراس هورلوگ یکی دیگر از جاذبه های مهم این شهر است که قدمت آن به قرن ۱۴ میلادی بر می گردد.

روان

روان

هونفلور

در بندر سین شهری به اسم هونفلور قرار دارد. در قرون وسطایی این شهر مهم ترین مرکز تجاری دریایی بوده است. در طول سفر به هونفلور حتما از کلیسای چوبی به اسم سنت کاترین دیدن نمایید. سنت کاترین از قرن ۱۵ میلادی تا به امروز باقی مانده است. دو انبار قدیمی که از در آن برای حفظ ماهی ها نمک را نگهداری می کرده اند نیز از دیگر جاذبه های هونفلور می باشد.

هونفلور

هونفلور

جیورنی

جیورنی همان مکانی است که نقاش معروف به اسم کلود مونت آن را کشیده است. وی پس از کشیدن این نقاشی عاشق جیورنی شد و به آن نقل مکان کرد. نیلوفر های آبی یکی از زیباترین نقاشی های او بوده است که امروزه بازدید از نیلوفر ها یکی از دلایل سفر گردشگران به این منطقه است. مونت در کلیسای Sainte-Radegonde که یک کلیسای زیبا و تاریخی از قرن یازدهم میلادی می باشد دفن شده است.

جیورنی

جیورنی

بایوکس

بایوکس یکی از معروف ترین جاذبه های نرماندی می باشد که در آن ۷۵ صحنه از حمله ویلیام به انگلیس ثبت شده است. ۹۰۰ سال بعد و طی جنگ جهانی دوم بایوکس اولین شهر فرانسوی است که طی حمله ی دی دی از دست آلمان های نازی آزاد شد. با تور فرانسه زمستان ۹۷ می توانید از گورستان جنگ بریتانیایی دیدن کنید. قبر های ۴ هزار تلفات قرار دارد که بیشتر آن ها سرباز های انگلیسی است.

بایوکس

بایوکس

اترتات

اترتات شهری کوچک در کانال انگلیس است که با صخره های سفید، ارک های طبیعی و صخره ای مخروطی شکل دارای ارتفاع ۸۰ متر در نزدیکی ساحل است. دو آرک را می توانید از دو طرف بلندی و ساحل سفید ببینید. حتی می توان در قسمت هایی که از ساحل که جریان جزر و مد در سطح پایین قرار دارد نیز گشت و گذار کنید. جالب است بدانید که کلیسای نوتردام را از بالای تپه ببینید که منظره ای جذاب را به وجود آورده است. آخرین بار پرنده ی سفید در سال ۱۹۲۷ در اترتات دیده شده است. پرنده سفید هواپیمایی دو باله است که دیگر دیده نشده است و سرگذشت آن مشخص نیست. با تور فرانسه زمستان ۹۷ و سفر به نرماندی سفری خوش و خاطره انگیز را تجربه خواهید کرد.

اترتات

اترتات

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.