معرفی جاذبه های ناشناخته اروپا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شاید قیمت تور اروپا آذر ۹۷ با سال قبل تفاوت چشمگیری داشته باشد اما کسی که اهل سفر باشد نمیتواند از خیر سفر به اروپا بگذرد. حالا که شرایط تغییر کرده بهتر است دیدگاهتان را نسبت به سفر تغییر دهید و از جاهایی دیدن کنید که کمتر شناخته شده اند. دیدن برج ایفل یا کوچه های پر از آب ونیز که همه اروپا نیست! در اروپا جاذبه های بی شماری برای دیدن وجود دارند، در این نوشته به معرفی چند مورد از آنها خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: قوانینی که باید در سفر های خارجی بدانید

برات، آلبانی

برات

برات

شهر Berat در کشور آلبانی یکی از قدیمیترین شهر های اروپایی است. پیشینه این شهر به ۳۱۴ سال قبل از میلاد مسیح باز میگردد و باید دی این شهر دنبال جاذبه های تاریخی بود. این شهر را هزار پنجره میگویند چرا که خانه های تاریخی برات همگی رو به دره ای که رودخانه ای در آن است پنجره های زیادی دارند.

شوانگائو، آلمان

شوانگائو

شوانگائو

شهر شوانگائو در آلمان دو قلعه تاریخی دارد که متعللق به شاهان ایالت باواریا بوده اند. برخی بر این باور هستند که طراحان آرم شرکت فیلم سازی والت دیزنی از شمایل این قلعه های زیبا الهام گرفته اند. این دو قلعه زیبا که بر فراز دو کوه بلند ساخته شده اند یک مکان منحصربه فرد برای گشت و گذار و گرفتن عکس یادگاری هستند.

سوتی استفان، مونته نگرو

سوتی استفان، مونته نگرو

سوتی استفان، مونته نگرو

کشور مونتنگرو نام پر آوازه ای در گردشگری ندارد اما بی شک جاذبه های دیدنی دارد. اینکه یک جاذبه به شهرت نرسیده دلیلی بر بی اهمیت بودن آن نیست. شاید به درستی تبلیغ نشده یا آنکه افراد زیادی آنرا کشف نکرده اند.

سوتی استفان که در سواحل دریای آدریاتیک قرار دارد یکی از زیباترین شهرهای ساحلی اروپا است. اروپایی ها خودشان برای گذراندن تعطیلات راهی این منظقه می شوند.

چسکی کروملوف، جمهوری چک

چسکی کروملوف

چسکی کروملوف

همانطور که از نام Cesky Krumlov پیداست باید مربوط به جمهوری چک باشد. این شهر زیبا را پراگ کوچک هم مینامند. با ۲۰ دقیقه پیاده روی میتوانید کل عرض شهر را طی کنید اما بازدید از جاذبه های این شهر زمان زیادی خواهد برد و روزها میتواند وقتتان را پر کند. وجود یک قله با شکوه تاریخی و رودخانه ولتاوا این شهر را به لیست میراث جهانی راه داده است.

هوار، کرواسی

هوار

هوار

کروات ها جاذبه های زیادی دارند اما Hvar که یک جزیره زیباست کمتر شناخته شده است. این جزیره مکانی برای ماجراجوهاست و البته غذاهای لذیذش میتواند هر کسی را شیفته اینجا کند. شاید برای توصیفش کلمه بهشت مدیترانه ای کافی باشد.

کولمار، فرانسه

کولمار، فرانسه

کولمار، فرانسه

اگر در فرانسه باشید هم شانسی برای تجربه ونیز دارید چرا که شهر Colmar خودش یک ونیز کوچک است. این شهر زیبای فرانسوی به وسعت ونیز نیست اما جاذبه و حال و هوایش چیزی از ونیز کم ندارد. کولمار کوچه هایی دارد که آب آنرا فراگرفته و پل های سنگی زیبا بین پیاده روها ارتباط برقرار کرده اند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

یک دیدگاه در نوشته‌ی “معرفی جاذبه های ناشناخته اروپا