بهترین روش صرفه جویی در هزینه سفر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اگر سفر کردن هزینه ای نداشت همه مردم دنیا در سفر بودند! حتی سفر به نزدیک ترین مقاصد هم برنامه و بودجه می خواهد، تقریبا هیچ سفری بدون هزینه نیست اما راهکارهایی وجود دارند که با کمک آنها می توان هزینه های سفر را پایین آورد.

در این نوشته به بیان روش های صرفه جویی در بودجه سفر میپردازیم، شما نیز می توانید دانسته های خود در این زمینه را در بخش دیدگاه ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

برنامه ریزی داشته باشید

معمولا کارهایی که عجله در انجام آن باشند هیچ وقت درست از آب در نمی آیند و این موضوع در مورد سفر هم صدق می کند. سفر یهویی و عجله ای اولین پیامدش این است که بسیاری از وسایل لازم را فراموش خواهید کرد. از آن گذشته مقصد خوبی برای سفر انتخاب نمیشود و همینطور وقت رزرو هتل ندارید و باید هر جایی گیرتان آمد در آنجا سر کنید.

سفر ارزان

سفر ارزان

اگر از قبل برنامه سفر داشته باشید، فرصت دارید دنبال یک تور مسافرتی ارزان و خوب بگردید، از پیش هتل مناسبی رزرو کنید، همه جاذبه های مقصد را لیست کنید و مهمترین ها را اولویت بندی کنید و حتی میتوانید بلیت پرواز یا اتوبوس را با قیمت بهتری تهیه کنید و مجبور نیستید به خاطر وقت کم هر هزینه ای را متحمل شوید. می توانید برای نهار یا شامتان غذای خانگی تهیه کنید و از رفتن به رستوران های بین راهی پرهیز کنید.

تبادل خانه

اگر در جایی زندگی میکنید جاذبه توریستی وجود دارد می توانید خانه خودتان را با کسی که در شهر مقصد شماست تبادل کنید در این صورت دیگر نیازی به هزینه برای اقامتگاه ندارید. یکی از راهکارهای اقامت بی هزینه تبادل خانه با سایر توریست ها است به این صورت که در وب سایت ها یا شبکه های اجتماعی افرادی که قصد سفر به شهر شما را دارند میهمان میکنید و در عوض وقتی شما به شهر آنها رفتید میهمان آنها می شوید!

هزینه سفر

هزینه سفر

برخی از سایت هایی که در این راستا فعالیت می کنند عبارتند از homebase-hols.com ،homelink.org و homeexchange.com

ویلای کنار ساحل

یکی از تفریحات مفرح شنا است و برای دست یابی به چنین تجهیزاتی در سفر معمولا ویلایی با استخر خصوصی اجاره می کنند که هزینه بالایی دارد. می توانید به جای این کار یک ویلای معمولی کنار ساحل اجاره کنید و از شنا در دریا لذت ببرید آنوقت استخری به وسعت دریا خواهید داشت.

آخر هفته سفر نکنید

کهمه به خوبی میدانیم که آخر هفته همه مردم برای سفر آماده شده اند و تقریبا همه چیز گران است. سفر کردن در اواسط هفته بهترین زمان است و همه جا تقریبا خلوت حتی موزه ها و اماکن تفریحی. معمولا هتل ها هم در وسط هفته تخفیف هایی دارند و حتی بلیت هواپیما را در روزهای خلوت می شود ارزانتر تهیه کرد.

سفر

سفر

صرفه جویی در کرایه ماشین

اگر قصد کرایه ماشین به جای استفاده از حمل و نقل عمومی را دارید بهتر است به یک شرکت بسنده نکنید و چندین شرکت را بررسی کنید تا بهترین گزینه را بیابید. کرایه ماشین بهتر از کرایه تاکسی برای تردد است البته برای افرادی که در سطح شهر دائم تردد می کنند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

یک دیدگاه در نوشته‌ی “بهترین روش صرفه جویی در هزینه سفر