تور آلمان و گشت در دهکده میرزبورگ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در سفر با تورهای اروپایی می توانید زیباترین و خاص ترین مکانهای روی زمین را از نزدیک تماشا کنید. از جمله این مکانهای دیدنی، دهکده های قرون وسطایی هستند که در سراسر اروپا گسترش یافته اند.

در میان دهکده های اروپایی دهکده ای در آلمان وجود دارد که انگیزه ای شده برای خرید تور آلمان از سراسر دنیا. میرزبورگ دهکده ای قرون وسطایی است که در جنوب آلمان واقع شده است.

این روستا در عین زیبایی اش هنوز برای بسیاری از مسافران تور آلمان ناشناخته است. اما بسیاری که به دنبال مکانهای ناب هستند، این دهکده هدف اصلی شان در سفر با تور آلمان محسوب می شود.

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

دهکده ی میرزبورگ

در جنوب آلمان در ایالت بادن وورتم برگ، دهکده ای کوچک و زیبا وجود دارد که متعلق به قرون وسطا است. میرزبورگ امروزه با ۵۰۰۰ نفر جمعیت جز مکانهای آرام و دنج در دنیا محسوب می شود که چند سالی است به مقاصد اصلی تور آلمان بدل شده است. با این حال گردشگران بسیاری در دنیا این دهکده را هنوز نمی شناسند.

دهکده ی میرزبورگ شهری تاریخی متعلق به قرون وسطا است که در معماری بناهای دهکده می توانید اثر قرون وسطی را مشاهده کنید. معماری بناها سبب شده این مکان به یکی از جذاب ترین نقاط توریستی آلمان بدل شود.

این شهر پس از جنگ جهانی دوم هم مدتی تحت اشغال نظامیان فرانسه قرار گرفت که آثاری از آن دوران تلخ را نیز در روستا می توان مشاهده کرد.

این شهر تاریخی دارای اثار تاریخی متعددی است که از جمله آنها باید به ۲ قلعه یکی مربوط به قرن هفتم و دیگری مربوط به قرن ۱۸ اشاره کرد.اولی توسط پادشاه مرونژی بنام داگوبرت یکم ساخته شده و دیگری خانه ی اسقف کنستانس بوده است که حالا به موزه تبدیل شده است.

همچنین در شهر ۲ دروازه ی قرون وسطایی دیده می شود که از جاذبه های گردشگری این منطقه محسوب می شوند.
به غیر از جاذبه های تاریخی میرزبورگ، مناظر خیره کننده ی شهر که از معماری خاص بناها و دریاچه خلق شده است گردشگران را وسوسه می کند که اگر با تور آلمان به مرز فرانسه و آلمان نزدیک شدند حتما سری به این دهکده ی آرام و دنج بزنند.

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

تور آلمان, دهکده میرزبورگ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

یک دیدگاه در نوشته‌ی “تور آلمان و گشت در دهکده میرزبورگ