سیل گردشگران دبی در سال نو

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

همانطور که می دانید فرودگاه بین المللی دبی یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان است و با آغاز سال نوی میلادی شلوغ تر نیز شده است.

هواپیمایی امارات اعلام کرده که رکورد ورود گردشگر در سال نو به رقمی بی سابقه خواهد رسید. تنها از تاریخ ۲۸ دسامبر تا ۱ ژانویه ۲۵۰ هزار مسافر خارجی برای سپری کردن تعطیلات سال نو به دبی سفر می کنند.

کار تا جایی پیشرفته که بسیاری از آژانس های مسافرتی تور دبی با پرواز امارات را ترجیح می دهند.

سال نو در دبی

سال نو در دبی

با توجه به جشنواره خرید دبی در تعطیلات سال نو و امکانات تفریحی و گردشگری فراوانی که در دبی وجود دارد انتظار می رود گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای سپری کردن تعطیلات و البته خرید! به این کشور سفر کنند.

محمد مطر، معاون ارشد خدمات فرودگاه شرکت هواپیمایی امارات روز چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد که از این هفته تا ۱ ژانویه، نزدیک به یک میلیون پرواز از ترمینال های مسافربری شهر دبی انجام خواهد شد.

به گفته وی: در چند روز تعطیلات سال نو میلادی انتظار داریم به رکوردی بی سابقه از نظر ورود گردشگر برسیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا عبور و مرور در فرودگاه و انجام مراحل سوار شدن به هواپیما با کمترین نگرانی و به بهترین شکل انجام شود. با این حال به مسافران عزیز توصیه می کنیم برای اطمینان خاطر بیشتر چند ساعت زودتر از معمول در فرودگاه حضور پیدا کنند تا به موقع به گیت پروازشان برسند.

در تعطیلات سال نو احتمال خالی ماندن صندلی های هواپیما و جای خالی وجود داشتن بسیار اندک است. در مورد رزرو هتل دبی نیز بسیاری همچنان منتظرند تا قیمت ها شکسته شود و با قیمت پایین تری هتل خود را رزرو کنند. به همین دلیل انتظار می رود در یک بازه زمانی چند روزه بیشترین حجم ترافیک را داشته باشیم.

سیل گردشگران دبی در سال نو

سیل گردشگران دبی در سال نو

به گفته هواپیمایی امارات، به دلیل حجم بالای گردشگران در تعطیلات سال نو، مسافرانی که کمتر از یک ساعت قبل از زمان پرواز چک-این انجام بدهند نمی توانند سوار هواپیما شوند.

اگر قصد دارید به صورت آنلاین چک-این کنید از ۴۸ ساعت تا ۹۰ دقیقه قبل از پرواز برای این کار فرصت دارید. همچنین بخش چک-این پارکینگ فرودگاه از ۲۴ ساعت قبل از زمان پرواز آماده ارائه خدمات به مسافران است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.