تور ایتالیا: تعمیدگاه سان جیوانی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

برای سفر به ایتالیا نوروز ۹۷ می توانید نسبت به خرید یکی از تورهای ترکیبی اروپا اقدام کرده و سفری رویایی به قلب قاره ی سبز داشته باشید.

از بهترین تورهای ترکیبی ایتالیا، تور فرانسه و ایتالیاست که از دوم تا نهم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ طی ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود.

این تور که توسط آژانس هواپیمایی پارمیدا تورز ارائه می گردد، با پرواز هواپیمایی قطر ایرویز همراه خواهد بود.

از فوق العاده ترین دیدنی هایی که در کشور ایتالیا و در شهر تاریخی و باشکوه فلورانس خواهید دید، تعمیدگاه سان جیوانی فلورانس  است.

این مکان در حقیقت در شمار مکان های مذهبی و مقدس شهر فلورانس و کشور ایتالیا قرار داشته و بازدید کنندگان می باید با احترام به آن وارد شوند.

تور ایتالیا | تعمیدگاه سان جیوانی

تور ایتالیا | تعمیدگاه سان جیوانی

در این تعمیدگاه پیکر کشیش مقدس جان باپتیست دفن شده و بیشترین وجه احترام خود را از نام این کشیش که به خاطر غسل تعمید به باپتیست معروف شده، گرفته است.

ساختمان تعمیدگاه سان جیوانی از بناهای با معماری دوران قرون وسطی و حتی پیش از آن بوده و نمونه ای بی نظیر از تلفیق معماری مذهبی و رومی ست.

در دیوارها و سقف این بنا که به شکل نیم گنبد طراحی شده، نقاشی های زرکوب از شخصیت های مذهبی و تاریخی گوناگون دیده می شود و در آسمان آبی تیره که به نقش و نگار درآمده، فرشتگانی را می بینید که با بال های گشوده تیر و کمان در دست دارند.

مقبره ی جان باپتیست در مرکز تعمیدگاه قرار گرفته و روی مقبره ی وی یک تندیس یادبود جای گرفته است.

دور تا دور این مقبره با یک نوار محصور شده و بازدید کنندگان اجازه ندارند که از حد معینی به آن نزدیک تر شوند.

در سمتی دیگر محلی برای عبادت وجود دارند که در چند ردیف نیمکت به افرادی که میل داشته باشند، اجازه ی نشستن و غرق شدن در راز و نیاز داده می شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.