دبی در مراسم سال تحویل ۲۰۱۸ رکورد شکست!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

هر ساله مجلل ترین و باشکوه ترین مراسم سال تحویل در شهر دبی برگزار می شود. از این روی افراد بسیاری با خرید تور دبی خود را به این شهر می رسانند تا در این مراسم شاد و نفس گیر شرکت کنند.

در اغلب کشورهای دنیا مهمترین جشن سال، جشن سال نو است که به مناسبت تحویل سال جشنهای باشکوهی در خیابانها برگزار می کنند. مهم ترین ویژگی جشن سال تحویل هم مراسم آتش بازی است که در شهرهای مهم دنیا بسیار باشکوه برگزار می شود.

مسئولین برگزار کننده جشن سال نو در شهرهای مهم جهان، همیشه سعی دارند متفاوت ترین و باشکوه ترین مراسم را برگزار کنند. اما شاید دبی امسال متفاوت ترین مراسم سال تحویل را در دنیا داشته است!

امسال نیز جمعیت بزرگی از سراسر دنیا با خرید تور دبی برای شرکت در جشن شروع سال ۲۰۱۸ در این شهر جمع شدند. نقطه ی کانونی جشنهای سال نو در امارات متحده ی عربی، برج خلیفه در دبی است. از این روی امسال نیز طبق سنت هر سال جمعیت بسیار زیادی برای تماشای نو آوریها در برگزاری مراسم سال تحویل، خود را به دبی و برج خلیفه رساندند.

مراسم تحویل سال 2018 در برج خلیفه

مراسم تحویل سال ۲۰۱۸ در برج خلیفه

اما این بار خبری از مراسم آتش بازی معروف برج خلیفه نبود و شهر دبی که عادت به نوآوری و شکستن رکورد دارد، برنامه ی امسال را به گونه ای متفاوت اجرا کرد. آتش بازی تحویل سال نوی میلادی جای خود را به بزرگترین نور پردازی در تاریخ داد.

طی این مراسم خلاقانه، سال با نورپردازیهای نفس گیر بر سطح برج خلیفه تحویل شد و با تصاویر خیره کننده مردم را بسیار هیجان زده کرد. این برج به مانند عظیم ترین صفحه ی ال ای دی دنیا عمل کرد و تصاویر جالبی از خوشنویسی عربی، طرحهای هندسی و پرتره ای از نخستین رئیس جمهور امارات متحده ی عربی در آن به نمایش گذاشته شد.

اگر شانس خرید تور دبی و شرکت در مراسم تحویل سال ۲۰۱۸ را نداشتید، اصلا ناراحت نباشید، در ادامه فیلمی از این مراسم باشکوه را قرار می دهیم. پس با ما همراه شوید:

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

‏3 دیدگاه در نوشته‌ی “دبی در مراسم سال تحویل ۲۰۱۸ رکورد شکست!

  1. فرشته

    چقدر باشکوه دلم می خواد یبار کریسمس دبی باشم و برنامه های سال تحویلش رو از نزدیک تماشا کنم ممنون از این فیلم