جزیره ی کالایپ در تایلند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

قیمت تور گردشگری تایلند نسبت به دیگر تورهای خارجی و تفریحی نسبتا مناسب بوده و پتانسیل های گردشگری و تفریحات جذاب در این کشور، بارها بیشتر از هزینه ای ست که برای سفر به تایلند می پردازید.

یکی از مقاصد گردشگری در تایلند، جزیره ی زیبا کولایپ در بخش جنوبی کشور است. این جزیره یک بهشت گم شده ی رویایی ست که به هر سوی آن بنگرید با طبیعتی فوق العاده و مناظری شگفت انگیز روبرو می شوید.

در این جزیره بیشتر قسمت ها حالت سنتی خود را حفظ کرده و از دنیای ماشینی و مدرنیته در جزیره ی کولایپ خبری نیست.

جزیره ی کالایپ در تایلند

جزیره ی کالایپ در تایلند

گردشگری ارزان در جزیره ی کولایپ

گردشگری در این جزیره بسیار ارزان تمام شده و برای هر چیزی گرفته از امکانات تفریحی، تا رزرو اقامتگاه و رستوران ها، هزینه ی کمتری به نسبت دیگر نقاط تایلند پرداخت خواهید کرد.

البته اگر در روزهای خاص و در ایام سال نو به جزیره ی کولایپ سفر کنید، اوضاع کمی فرق کرده و مبالغ بیشتری خرج خواهید کرد.

جزیره ی کالایپ در تایلند

جزیره ی کالایپ در تایلند

جالب است بدانید که مساحت کم جزیره ی کولایپ باعث شده تا هیچ وسیله ی نقلیه ای اینجا وجود نداشته و برای رفت و آمد در جزیره می باید قدم زنان پیش رفته و یا حداکثر از دوچرخه استفاده کنید. این موضوع باعث می شود تا خود را در یک تکه ی کاملا طبیعی بدون حضور هیچ یک از عناصر عصر تکنولوژی احساس کنید.

اگر اهل شنا و غواصی هستید، حتما در جزیره ی کولایپ از این فرصت استفاده کرده و چند ساعتی را به شنا و غواصی در آب های گرم و آرام منطقه بپردازید.

ماساژ وات پو

همین طور ماساژ مخصوص جزیره ی کولایپ که ماساژ وات پو نام دارد و با گیاهان مخصوصی از جزیره انجام می گیرد، را نباید به هیچ وجه در سفر گردشگری به این جزیره از دست بدهید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.