پنج شغل مناسب برای افراد علاقمند به سفر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بیکار

دنبال کار می گردید؟ حواستان باشد!

برخی شغلها هستند که فرصت بیشتری را برای سفر کردن به کارمندان و کارفرمایان خود می دهند. در این میان اگر صاحبان این شغلها به سفر و گردشگری علاقه داشته باشند، بهترین شغل دنیا را خواهند داشت و اگر اهل سفر نباشند، زندگی سختی دارند.
شغل اول- تور لیدر
لیدرها همواره به شهرها و کشورهای مختلف سفر می کنند و با آداب و رسوم گوناگون آنها آشنا می شوند. لیدر را می شناختم که معمولا راهنمای تور آلانیا و ترکیه بود. او انقدر در شغلش غرق شده بود و ان را دوست داشت که عادت نداشت چهار روز متوالی را در یک جای ثابت زندگی کند.
شغل دوم – ماموران کاری
برخی از کارمندان که از سوی شرکت یا سازمان خود به ماموریت می روند هم باید سفر را دوست داشته باشند وگرنه هم ماموریت خود را بخوبی انجام نمی دهند و هم از زندگی خود احساس رضایت نخواهند کرد.
شغل سوم – باستان شناسان
این افراد هم برای کشف و بررسی آثار تاریخی همواره سفر می کنند. ماجراجویی و شناخت تمدنهای مختلف و آشنایی با زبان و فرهنگ های مختلف از جمله ویژگی های این حرفه است.
شغل چهارم – امدادگران
امدادگران همواره آماده خدمت رسانی به نقاط مختلف هستند و برای همین همیشه در رفت و آمد هستند. شاید تجربه های سفر امدادگران زیاد هم شیرین نباشد چون اغلب با حادثه ها و اتفاقات ناخوشایندی برخورد می کنند که اگر عاشق کارشان نباشند، آزارشان می دهد.
شغل پنجم – خلبانان و خدمه هواپیما و کشتی های مسافرتی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.