بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده در چین

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جذابیتهای طبیعی، تاریخی و مدرن چین آنرا به اصلی ترین مسیر گردشگری در کل دنیا بدل کرده است. اگر از حالا در فکر خرید تور چین مرداد ۹۶ هستید، باید لیست بلند بالایی از جاذبه های توریستی را تهیه و سعی کنید تا جایی که امکان دارد از آنها بازدید کنید.

باید گفت کشور چین مرکز برترین بناها و سازه ها است که هر کدام با ویژگی منحصر به فردی که دارند نفس را در سینه حبس می کنند. آخرین سازه ای که در کشور چین به بهره برداری رسیده است، یک پیست اسکی سرپوشیده است که لقب بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده ی دنیا را از آن خود کرده است.

در سراسر دنیا پیستهای اسکی مصنوعی متعددی برای علاقه مندان به ورزشهای زمستانی نظیر اسکی ساخته شده است. این نوع پیستهای اسکی در فصل گرما می توانند علاقه مندان به ورزشهای زمستانی را شگفت زده کنند. حال کشور چین که صاحب برترینها در دنیا است، این بار نام بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده ی دنیا را به نام خود زده است.

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

پست اسکی مذکور با نام پیست اسکی سرپوشیده ی Harbin Wanda در ۳۰ ماه ژوئن سال جاری در شمال شرقی چین در شهر هاربین به بهره برداری رسید. این مرکز اسکی با فضایی بالغ بر ۸۰هزار متر مربع بزرگترین پیست اسکی در کل دنیا محسوب می شود.

این پیست اسکی دارای ۶ خط اسکی است که طولانی ترین آن دارای ۵۰۰متر طول ۶۰ متر عرض است. در این مکان در یک زمان حدود ۳هزار نفر می توانند به اسکی بپردازند. پیش بینی می شود تا پایان سال ۲۰۱۷ حدود ۴۰۰هزار نفر از این پیست اسکی بی نظیر و مهیج دیدن کنند.

سرمایه گذار پیست اسکی Harbin Wanda یکی از ثروتمندترین مردان چینی به نام ونگ جیان لین است که روی این پروژه ی عظیم حدود ۶ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است.

پروژه ی پیست اسکی واندا درواقع بخشی از پروژه ی شهر هاربین واندا است که علاوه بر پیست اسکی دارای مرکز خرید، هتل، سینما، پارک و سالن تئاتر نیز است. هاربین با زمستانهایی که ۶ماه به طول می انجامد به شهر برف و یخ در چین شهرت یافته است که بزرگترین رویدادهای زمستانی چین نیز در آن برگزار می شود. ساخت شهر یخی در این منطقه کاملا متناسب با اقلیم سرد منطقه ی هاربین صورت گرفته است.

شما می توانید در سفر با تور چین از جاذبه های طبیعی و مصنوعی هاربین نهایت لذت را ببرید.

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

تور چین بزرگترین پیست اسکی دنیا

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

‏2 دیدگاه در نوشته‌ی “بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده در چین