دهکده Hallstatt زیباترین مکان اتریش!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
دهکده هالستات اتریش

دهکده هالستات اتریش

دهکده هالستات یکی از زیباترین مکانهای گردشگری در اروپا است. اتریش با دارا بودن بهترین شرایط آب و هوایی و اقلیم جغرافیای جزو بهترینها در صنعت گردشگری است.

قبل از اینکه در مورد دهکده Hallstatt بگوییم توضیح مختصری در مورد اتریش میدهیم با تندیس سفر همراه باشید.

اتریش یکی از کشورهای اروپای غربی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.

اتریش بعد از اتمام جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ تاکنون یک جمهوری فدرال است. صدر اعظم این کشور توسط رییس جمهور که خود توسط مردم برگزیده شده، انتخاب می‌شود.

طبق آخرین آمار بانک جهانی اتریش پس از کشورهای سوئیس، دانمارک، سوئد، آمریکا، آلمان و ژاپن در مکان هشتم ثروتمندترین کشورهای جهان قرار گرفته‌است.

واحد پول اتریش یورو است و به زبان آلمانی سخن میگویند.

دهکده هالستات

دهکده هالستات

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد؛ دهکده ای در اتریش قرار دارد که به «Hallstatt» شهرت دارد. این دهکده به قدری زیبا و تمیز و خوش آب و هوا است که به زیبا ترین مکان اتریش شهرت یافته است.

دهکده هالستات در کنار آبهای آرام دریاچه هالستات است. در این دهکده می تواند کوهنوردی، پیاده روی و قایق سواری کنید و از چند مکان جالب دیدن کنید.

در این مکان شاهد بقایای استخوان های انسان ها خواهید بود که به دلیل کمبود جا برای قبرستان در این مکان دفن شده بودند. با آنکه ترسناک به نظر می رسد ولی تجربه متفاوتی است. غارهای یخی و غارهای نمکی در این منطقه هم ارزش بازدید را دارند.

برای دیدن از دهکده هالستات میتوانید با خرید تور اروپا تیر ۹۶ از این آدرس: http://www.parmidatours.com/ به اتریش بروید و از زیبایی این کشور اروپایی لذت ببرید.

دهکده زیبای هالستات

دهکده زیبای هالستات

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

یک دیدگاه در نوشته‌ی “دهکده Hallstatt زیباترین مکان اتریش!

  1. کیا

    عجب جایی، بهشت که میگن همین جاست. یکی از آرزوهام زندگی در چنین دهکده ایه. مهم نیست امکانات نباشه فقط طبیعت بکر واسم مهمه