بنای تایتانیک بلفاست شاهکار معماری

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اروپا این قاره ی سبز، نفس گیرترین طبیعت و خیره کننده ترین بناها را در خود جای داده است. هر ساله گردشگران بسیاری از قاره های دیگر با خرید تور لوکس اروپا راهی شهرهای فانتزی قاره ی سبز می شوند. ایرلند نیز یکی از همین شهرهای زیبا و دوست داشتنی اروپایی است که جاذبه های توریستی منحصر به فردی را در خود جای داده است.
یکی از جاذبه های توریستی پرطرفدار ایرلند در شهر بلفاست قرار دارد که شاهکار معماری محسوب می شود.

کشتی تایتانیک

کشتی تایتانیک

بلفاست پایتخت ایرلند شمالی و سرزمین کشتی سازی، زادگاه اصلی کشتی معروف تایتانیک است که فیلم محبوب و پرطرفدار تایتانیک براساس آن ساخته شده است. امروزه در محلی که کشتی تایتانیک ساخته شده، یک بنای باشکوه به همین نام بنا کرده اند که اصلی ترین جاذبه ی گردشگری بلفاست لقب گرفته است.

در سال ۲۰۰۵ مسئولان شهر بلفاست تصمیم گرفتند برای بهبود صنعت گردشگری این شهر بنایی را برای یادبود کشتی عظیم تایتانیک بنا کنند. در نهایت در سال ۲۰۱۲ ساخت مجموعه ی موزه ی تایتانیک آغاز شده است.
این بنا که شاهکار معماری است براساس المانهایی که یادآور حادثه ی تایتانیک است ساخته شده است. معماری این بنا براساس هندسه ای پیچیده است که کریستالهای یخ را یادآور می شود. شاید با نگاه اول به این بنا به یاد کوه یخی بیفتید  که باعث غرق شدن کشتی تایتانیک شد.
ساخت این بنا ۴سال به طول انجامید و در نهایت بنایی خلق شد که به یک جاذبه ی توریستی منحصر به فرد و خیره کننده در بلفاست ایرلند بدل شد. در طول یکسال این مکان بیش از میلیونها بازدید کننده داشته است که شما هم می توانید با تور لوکس اروپا از آن بازدید کنید.
تایتانیک بلفاست با وسعت ۱۲هزار مترمربع بزرگ‌ترین مجموعه ی تایتانیک در دنیا محسوب می شود که در آن می توانید المانهایی از کشتی تایتانیک نظیر وسایل کشتی، کابینهای شبیه سازی شده و آثار هنری زیادی که به یاد غرق شدن کشتی تایتانیک طراحی و جمع‌آوری شده‌اند را مشاهده کنید.

تور لوکس اروپا تایتانیک بلفاست ایرلند

تور لوکس اروپا تایتانیک بلفاست ایرلند

تور لوکس اروپا تایتانیک بلفاست ایرلند

تور لوکس اروپا تایتانیک بلفاست ایرلند

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.