شهر Kemer ترکیه نماینده گردشگری مدرن

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

منطقه کمر (Kemer) را میتوان نماینده ای برای گردشگری ترکیه دانست. چرا که سرسبزترین منطقه ترکیه است که در نزدیکی آنتالیا واقع شده است.

طبیعت کمر

طبیعت کمر

منطقه کمر در ۴۳ کیلومتری آنتالیا قرار دارد. کمر یک شهرک واقعا جذاب در حومه کوه های توروس است. این منطقه دارای جنگل دریا و کوهستان است برای همین منظور آنرا نماینده گردشگری ترکیه نامیدیم.

وجود کوهستانهای پوشیده از جنگل و هوای پاکی که در این منطقه وجود دارد هر جنبنده ای را سرمست میکند. از طرفی سواحل دریا که به این منطقه منتهی میشود هم انواع تفریحات دریایی و ساحلی را برای مسافرین فراهم آورده است.

شهر کمر

شهر کمر

وجود امکانات رفاهی بی نظیر و شهرداری کار آمد از منطقه کمر شهری بسیار تمیز و بی بدیل ساخته است. از لحاظ سرمایه گذاری برای گردشگری شهرداری منطقه کم نگذاشته است. در این منطقه هتل های زیادی وجود دارد که با درجبه بندی های ۲ تا ۵ ستاره شناخته می شوند. و برای اقامت در ۵ ستاره ها قیمت تور آنتالیا بالاتر میرود.

شهر کمر حدود ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد و تا ساحل دریا از خود شهر ۵۲ کیلومتر فاصله است. شهر باستانی کیلیا پاسه لیس نیز در نزدیکی کمر قرار دارد. منطقه کمر از هر لحاظ غنی است. و هر چیزی که گردشگران اراده کنند فراهم است. چه جاذبه طبیعی باشد و یا تاریخی از تفریحات هم که همه نوعش در این منطقه فراهم است.

دیدنی های شهر کمر

دیدنی های شهر کمر

شهر مدرن کمر دارای باشگاه های تفریحی و دیسکو فرهنگی پر جنب و جوش با بسیاری از رستوران ها، کافه ها، سواحل، پرچم آبی و یک تفریحگاه ساحلی قایق بادبانی با ظرفیت ۱۸۰ نفر است. اگر از مسافرین آنتالیا هستید پیشنهاد میشود سری هم به کمر بزنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *