سفر جنجالی زوج ایرانی به اندونزی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در اتفاقی نادر یک هواپیما که از قطر راهی اندونزی بود به خاطر دعوای یک زوج ایرانی مجبور به فرود اضطراری شد.

خرید تور مالزی سنگاپور

در یکی از پرواز های خط هوایی قطر به اندونزی یک خانم ایرانی آنقدر شوهرش را کتک میزند که حتی خدمه هواپیما هم از جدا کردن این دو عاجز میمانند و خلبان ناچار تصمیم به فرود اضطراری میگیرد.

ماجرا از این قرار است که این زوج ایرانی پس از سوار شدن در هواپیما بعد از به خواب رفتن مرد، خانمش با استفاده از اثر انگشت شوهر؛ رمز گوشی را باز کرده و به محتویاتش دست میابد.

بانوی دلیر؛ پس از اطمینان از خیانت شوهر در همان حال پرواز شروع به کتک کاری میکند. گفته شده آنقدر ضربات سنگین بودند و خانم عصبانی ایرانی مهار نا شدنی که حتی کارد پرواز هم از کنترل دعوا عاجز ماندند.

فرود اضطراری

فرود اضطراری

در نهایت خلبان برای خاتمه دادن به وضع موجود تصمیم میگیرد، در اولین فرودگاه که در شهر چنای جنوبی هند فرود آید. و آندو به همراه فرزندشان را پیاده میکنند.

یک مقام امنیتی گفت: این خانواده روز یکشنبه را در فرودگاه چنای گذراندند و با پرواز باتیک‌ایر به کوالالامپور فرستاده شدند.

یک منبع آگاه به سایت میل تودی گفته است، که این خانواده ایرانی پس از رسیدن به کوالالامپور مجددا با پروازی به دوحه فرستاده شده اند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

‏2 دیدگاه در نوشته‌ی “سفر جنجالی زوج ایرانی به اندونزی

  1. کبیری

    متاسفانه خیانت روزه به روز رو به افزایش است. ولی کار این خانم باعث آبرو ریزی شد و بهتر بود پس از رسیدن به مقصد حساب همسرش را می رسید نه اینکه هواپیما با اون ابهت و اون همه مسافر را الاف خودشون کنه

  2. GilD@ m

    این خبر رو شنیدم جا خوردم واقعا این خانم با این کارش آب روی ایران و ایرانی رو برد می تونست یکم تحمل کنه تا این آبروریزی را به پا کنه