جزیره الاغ های شلوارپوش در فرانسه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

الاغ ها در یک جزیره فرانسه باعث جذب توریست میشوند. بله دیدن الاغ های شلوار پوش ارزش رفتن به این جزیره عجیب فرانسه را دارد.

در اینجا الاغ هایی وجود دارد که خیلی مودب به نظر میرسند و با لباس در ملا عام ظاهر میشوند. آنهم چه لباس های زیبایی.

این جزیره در سواحل غربی فرانسه قرار دارد که مقصد مشهوری برای سفرهای تابستانی است. و این شهرت را مدیون الاغ های “پویتو” است. پویتو نژاد خاصی از الاغ است که پشمالو تر از سایر الاغ ها هستند. و ظاهرا با حجاب تر!

پویتو

پویتو

پویتوها جثه کمی بزرگتری نسبت به الاغ های ‏معمولی دارند. این الاغ ها، پیش تر ها بخاطر سایزی که داشتند در معادن نمک این جزیره به کار گرفته می شدند. یکی دیگر از استفاده ‏های متفاوت این الاغ ها، جدا از داشتن بدنی بزرگ، موی بلند بدنشان است. موهای بدن این الاغ ها در به قدری بلند می شود که ‏سبب می شود سایز این الاغ های شلوارپوش از اینی که هستند هم بزرگتر به چشم بیایند.‏

همانطور که گفته شد بخاطر درشت بودن و قدرتمند بودن این الاغ ها از آنها در معادن نمک کمک گرفته می شد، ولی در جایی ‏که آنها مشغول به کار بودند حشرات زیادی وجود داشت و معمولا پاهای این الاغ های شلوار پوش در فرانسه توسط حشرات گوناگون نیش زده می شد و ‏این موضوع مشکلاتی را به وجود می آورد.

بنابراین صاحبان آنها تصمیم گرفتند تا برای پاهای اینالاغ های شلوارپوش پوششی تهیه کنند که از آزار حشرات در امان ‏بمانند و به این ترتیب، اینچنین شد که این الاغ ها به الاغ ها معروف شدند.

 

Donkey pants

Donkey pants

الاغ شلوار پوش

الاغ شلوار پوش

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

‏2 دیدگاه در نوشته‌ی “جزیره الاغ های شلوارپوش در فرانسه

  1. مردانی

    چه الاغای با مزه ای . عجب ترفندی زدن به پشه ها این صاحبان الاغ ها. فک کنم الاغای ایران نزارن چنین شلواری تنشون کنی

  2. غفوری

    چه بانمک این خارجیا از الاغهاشون هم جاذبه گردشگری درست می کنن اونوقت ما چی جز خراب کردن جاذبه هامون هیچ کار دیگه ای بلد نیستیم