مراکز خرید مالزی – بخش دوم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اگر به مالزی سفر کنید و برای خرید سوغاتی از محلی آدرس مراکز خرید را بپرسید، حتما به شما پیشنهاد می کنند که به صنایع دستی بخرید و آن هم از این مراکز.

برای خرید تور مالزی اینجا کلیک کنید

 

مراکز خرید مالزی برای خرید صنایع دستی

 

Peter Hoe Evolution and Beyond

Peter Hoe Evolution and Beyond

مرکز Peter Hoe Evolution and Beyond

این مرکز خرید در کیت چو قرار گرفته است، کافیست از پله ها بالا بروید تا به فروشگاه هایی که صنایع دستی جذاب می فروشند، برسید. شما با گشت و گذار در اطراف این فروشگاه می توانید گنجینه ای از اقلام رنگی و زیبا را که به وسیله ی بنیانگذار این فروشگاه، Peter Hoei، ساخته شده است، بیابید.

هنگام وارد شدن به فروشگاه، شما با دیوار بزرگی از کوسن که دارای طرح های هندسی و رنگارن فوق العاده ایست، شگفت زده خواهید شد. کیسه های پارچه ای طراحی شده، کوسن ها، روسری و دستمال های مخصوصی که از فلور مالزی در هنر باتیک، الهام گرفته شده است، سوغاتی ایده آل مالزی محسوب می شود.

 

national craft complex kuala lumpur

national craft complex kuala lumpur

مجتمع صنایع دستی

مجتمع صنایع دستی مالزی دقیقا همان جاییست که هنر و صنایع دستی مردم محل محلی مالزی به فروش می رسد و مسافران می توانند سوغاتی های محلی این کشور را خریداری کنند. در این مجتمع از فروشگاه صنایع دستی Karyaneka و یکی از صنایع منطقه ای One (ODOI) دیدن کنید چرا که هدایای معاصر مختلف را با عناصر سنتی به فروش می رساند.
در این فروشگاه همه چیز پیدا می شود، از وسایل مورد استفاده روزمره گرفته تا وسایل دست سازی برای دکوراسیون داخلی برای خرید وجود دارد. شما می توانید هدایای خود را شخصی کنید، یعنی با نام شخص مورد نظر را بر صنایع دستی هک کنید.

Kita Kita kuala lumpur

Kita Kita kuala lumpur

فروشگاه KitaKita

این فروشگاه به قول محلی فروشگاه سبک زندگی است، یعنی طیف وسیعی از اقلام که مورد استفاده روزانه است در این فروشگاه دیده می شود. هدایا و سوغاتی زیبایی که از این فروشگاه خریداری می کنید یادآورد روزهای خوشی است که در سفر به مالزی تجربه کرده اید. در نهایت شما می توانید تجربه خرید خود را با خوردن غذا در Siti Li Food Studio این فروشگاه مانند laksa که غذایی محبوب محلی است که از رشته فرنگی برنج با سوپ تند، است به پایان برسانید.

شما می توانید سایر مراکز خرید مهم صنایع دستی را در این لینک بخوانید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *