فرودگاهی به شکل هواپیما در دبی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در دبی فرودگاهی به شکل یک هواپیما طراحی شده است. این فرودگاه علاوه بر این که مکانی برای تردد توریست هاست خود نیز یک مکان توریستی است.

تصاویر هوایی که از این فرودگاه تهیه شده اند، به خوبی نشان دهنده شکل جالب و دیدنی آن هستند. زمینی که برای ساخت این فرودگاه در نظر گرفته شده خودش به شکل یک هواپیما است. و این به خوبی از آسمان قابل رویت است.

فرودگاه دبی

فرودگاه دبی

زمانی که هواپیما ها قصد فرود دارند. همواره مسافران میتوانند از آسمان به این سازه عجیب نگاهی بیاندازند.

فرودگاه بین المللی دبی هنوز تکمیل نشده است و قرار است تا پایان سال ۷۰۱۷ به بهره برداری برسد. از آنجا که ساخت یک فرودگاه سالها به طول می انجامد باید روند ساخت این فرودگاه را بسیار سریع دانست. آنهم با این طرح و بزرگی!

فرودگاه ها علاوه بر استفاده برای گردشگری، مناطق ویژه اقتصادی نیز هستند، فرودگاه های کوچکی که تنها برای بارگیری و حمل و نقل محصولات و صادرات و واردات مورد استفاده قرار می گیرند، اما فرودگاه های مسافربری به دلیل مختلف از امکان ویژه ای برای مسافران برخوردارند و سازندگان و طراحان برای ساخت یک میدان هوایی از آخرین متدهای روز بهره میگیرند.

علاوه بر باند فرودگاه و برج مراقبت، سوخت گیری هواپیما، محل نگهداری و تعمیر این پرنده های غول پیکر، برخی از امکانت به روز تفریحی و گردشگری نیز بهره برده اند و تبدیل به یک مکان مناسب برای گذارندن اوقات قبل و پس از سفر شده اند.

فرودگاه بین المللی خاصی که در دبی ساخته میشود. از هر جهت منحصر به فرد است. چه امکانات رفاهی و چه از لحاظ امنیتی. با خرید تور دبی تابستان ۹۶ شاید نتوانید در این فرودگاه به زمین بنشینید اما قطعا زمان گذر از آسمان دبی میتوانید از آسمان به مشاهده این هواپیمای خوابیده بر زمین بپردازید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

‏2 دیدگاه در نوشته‌ی “فرودگاهی به شکل هواپیما در دبی

  1. ارج

    نگاه چه کارا نمی کنن اون وقت ما هی نشستیم می گیم ایرانی ایرانی ،بابا یه کم از نبوغمون استفاده کنیم خب