سقوط اتوبوس به دره جان ۱۱ نفر را گرفت!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

واقعا جای تاسف و ناراحتی است که روزانه ده ها نفر در جاده های سراسر کشور براساس حوادث رانندگی جان خود را از دست می دهند. هنوز حادثه ی تلخ واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دختر هرمزگانی فراموش نشده است که امروز صبح سقوط یک دستگاه اتوبوس به دره و مرگ چندین هموطن خبرساز شد.

سقوط اتوبوس به دره در جاجرود

سقوط اتوبوس به دره در جاجرود

این حادثه ی تلخ در ساعت ۲:۲۰ بامداد امروز سه شنبه ۲۱ ام شهریور در ابتدای محور جاجرود رخ داد که طی آن یک دستگاه اتوبوس ولوو بی ۷ متعلق به شرکت آریا سفر استان البرز دچار سانحه شده و به درون دره سقوط کرد.
به گفته ی رئیس پلیس راه کشور سقوط اتوبوس مسافربری در مسیر تهران شمال منجر به کشته شدن ۱۱ مسافر و مصدومیت ۲۸ تن دیگر شده است. ایشان در خصوص جزئیات حادثه به خبرگزاریها گفتند: این اتوبوس در حالی که به سمت شمال کشور در حال حرکت بود بعد از خارج شدن از تهران و در یکی از پیچهای محور جاجرود از مسیر خارج و بعد از برخورد با نیوجرسیهای حاشیه راه، به عمق ۱۰۰ متری دره ای در  محور جاجرود سقوط کرد.
حمیدی در خصوص تلفات این حادثه گفت: متاسفانه به دنبال سقوط اتوبوس به دره ۱۱ نفر در دم جان خود را از دست دادند و ۲۸ مسافر دیگر دچار مصدومیت شدند که خیلی سریع به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند.
رئیس پلیس راه کشور در ادامه به علت وقوع این سانحه اشاره کرد و گفت: بررسیهای اولیه ی کارشناسان پلیس بیانگر آن است که سابقه ی راننده ی این اتوبوس، وضعیت راه و همچنین مدارک فنی وسیله ی نقلیه بدون مشکل بوده و کارشناسان در حال بررسی علت دقیق وقوع این حادثه غم انگیز هستند و به زودی پس از مشخص شدن، آنرا اعلام خواهند کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

‏3 دیدگاه در نوشته‌ی “سقوط اتوبوس به دره جان ۱۱ نفر را گرفت!

  1. لیلا

    بهتره سفر نکنیم. بشینیم توی خونه هامون و جونمونو سفت بچسبیم. واقعا متاسفم

  2. صدرا رحیمی

    چقدر غم انگیز هر روز باید خبر تصادف داشته باشیم آخه یکم احتیاط کنین با سرعت نرین تا کی باید رتبه اول تو تصادفات باشیم؟!!!!!